Seo İçin Ücretsiz Backlink Programı

Seo İçin Ücretsiz Backlink Programı

Backlink Seo‘nun vazgeçilmez bir parçasıdır.Ancak backlink elde etmek için iyi bir çalışma yapmamız gerekmekte ve bu çok ciddi bir vakit kaybı anlamına gelmektedir.İşte bu noktada bazı Seo Programları işlerimizi oldukça hafifletmektedir.Sizlere bugün wordpress için yazılmış ücretli ancak her siteniz için 50 adet blog backlink alabileceğiniz bir Seo programını tanıtacağım.Pay Per Seed programı deminde belirttiğim gibi wordpress bloglarına otomatik yorum yaparak backlink almanızı kolaylaştıran bir seo programıdır.

Seo Programının Kullanımı

 • Öncelikle Seo Programını buradan indiriyoruz.http://www.payperseed.com/download/payperseedv1_trial.msi
 • İndirmiş olduğunuz dosyadaki exe dosyasını çalıştırın ve normal bir şekilde kurulumu yapın özel bir ayar gerekmemektedir.
 • Daha sonra programı çalıştırın.
 • Gelen mini pencerede “Sign in” butonuna tıklayın.

You Websites:Bu alana site adresinizi yazın.

Anchor Text:Bu alana birden backlink almak istediğiniz anahtar kelimeleri yazın.Ek olarak birden fazla anahtar kelime yazarsanız sürekli aynı kelimeden link almak yerine değişik kelimelerden link alabilirsiniz.

Comments:Bu alana göndermek istediğiniz yorumu yazın.

Email Addresses:Uydurma mail adresi yazabilirsiniz.

Scrapper Keyword:Alacağınız blog backlink niteliği açısından yararınıza olacaktır.Sitenizin kategorisine belirten ingilizce anahtar kelimeler yazarsanız o anahtar kelimeler ile ilgili benzer sitelere yorum gönderir(hosting, seo, fashion, health vs.vs. gibi)

Pay Per Seed Seo Backlink Programı

Seo İçin Ücretsiz Backlink Programı” üzerine 15 yorum

  1. Devamlı kullanılan programlar ve aynı backlink türleri yarardan çok zarar getireceği bilinen bir gerçektir.1 defaya mahsus kullanılabilir(50 adet) pek sorun teşkil etmez.İçtenlikle söylemeliyim ki kullanılmasını tavsiye etmiyorum.Bu tür programlara oldukça yoğun ilgi var.1 adet program paylaşmak istedim.Kullanma konusunda nihai karar sizlerin.

 1. web sitem için kullanmaya başladım anahtar kelimede ilk 500 olmayan alt sayfan şu an 45. sırada arkadaşlara tavsiyem elbetteki herkes tarafından kullanılan programlar zarar vermektedir fazla abartmayın.

 2. Adem altan adlı arkadaş’a katılıyorum. Ne kadar çok bu backlink programlarını kullanırsak o kadar kötü olur, sürekli kullanmaktan ziyade ayda bir backlink çalışması her zaman iyidir.

 3. Öncelikle program için teşekkürler.Bu programı kullanmayı tavsiye ederim zaten 50 tane normal.Bunun yanında wikisitelerinede makale paylaşımı yapılırsa çok verimli olur.Saygılarımla.

 4. merhaba

  amatör düzeyde seo ile ilgili çalışma yapıyorum. kendi sitemi bir noktaya getirdim. özellikle sizler gibi bu işte uzmanlaşmış ve bilgileri ile değer yaratan insanların paylaşımlarını takip ediyorum. backlink creatorlerle ilgili sakıncalarınız ve olumlu bulduğunuz yanlar nelerdir? birkaç maddede paylaşır mısınız? yada bu konuyla ilgili açılmış bir makale var mıdır?

  teşekkürler

Bir Cevap Yazın